KONST / Litografier / Litografi 9741314
nr 974 1314
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), Fiskebåt, signerad, motivet: 12x27
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 20:26:28
16/8 14:13:49
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson